tel. 77 44 24 600    /    602 319 852
edu.proxima@gmail.com

W zakresie BUDOWNICTWA i OBSŁUGI MASZYN:

  • Operator koparko - ładowarek w zakresie III klasy uprawnień
  • Montaż rusztowań budowlano - montażowych metalowych
  • Operator narzędzi udarowych ręcznych
  • Operator zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych w zakresie III klasy uprawnień
  • Operator przecinarek do nawierzchni dróg w zakresie III klasy uprawnień
  • Operator betoniarek w zakresie III klasy uprawnień
  • Operator koparek jednonaczyniowych w zakresie III klasy uprawnień
  • Operator ładowarek jednonaczyniowych w zakresie III klasy uprawnień
  • Operator pił mechanicznych do ścinki drzew

(egzamin końcowy przeprowadza Komisja Egzaminacyjna Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu absolwenci otrzymują stosowne Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do obsługi określonej maszyny lub urządzenia)

 

W zakresie ELEKTROENERGETYKI:

  • Grupa I urządzeń- E (eksploatacja), D(dozór) w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych służących do wytwarzania, przesyłania przetwarzania, i zużywające energię elektryczną
  • Grupa II urządzeń - E (eksploatacja), D(dozór) w zakresie urządzeń służących do wytwarzania, przetwarzania, przesyłania i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne
  • Grupa III urządzeń - w zakresie urządzeń, instalacji i sieci gazowych służących do wytwarzania, przetwarzania, przesyłania, magazynowania i zużywające paliwa gazowe
  • Odnowienie uprawnień w zakresie Grupy I, II, III

 

(egzamin przeprowadza Komisja Kwalifikacyjna, w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu absolwenci otrzymują stosowne Świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji lub dozoru określonych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych)

 

W zakresie eksploatacji i konserwacji URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH:

  • Konserwacja i obsługa suwnic ( I S; II S)
  • Konserwacja i obsługa dźwigów osobowych (w tym szpitalnych), towarowych z obsługą, towarowych i towarowych małych ( I D; II D)
  • Konserwacja i obsługa wyciągów towarowych (I WT)
  • Konserwacja i obsługa żurawi samojezdnych (II Ż)
  • Konserwacja i obsługa żurawi wieżowych (I Ż)
  • Konserwacja i obsługa podestów ruchomych (I P: II P)
  • Konserwacja i obsługa żurawi stałych, przenośnych i przewoźnych (II Ż)
  • Konserwacja i obsługa cięgników (I W; II W)
  • Konserwacja i obsługa wózków jezdniowych specjalizowanych (I WJO: II WJO: III WJO)

(egzaminy końcowe przeprowadzają Komisje Egzaminacyjne Urzędu Dozoru Technicznego lub Transportowego Dozoru Technicznego; w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu absolwenci otrzymują stosowne Świadectwa Kwalifikacyjne)

 

 

W zakresie BHP i HACCP:

  • BHP okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  • BHP okresowe dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych
  • BHP okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych
  • BHP okresowe dla pracodawców pełniących funkcje Służb BHP
  • BHP okresowe dla Służb BHP
  • I Pomoc przedmedyczna
  • Zasady systemu HACCP

 

 

Inne kursy zawodowe:

  • Kierowca wózków jezdniowych - posiadamy uprawnienia nadane przez Akademię Urzędu Dozoru Technicznego na prowadzenie szkoleń w tym zakresie.
  • Brukarz
  • Bukieciarstwo (Florystyka)
  • Bukieciarstwo z elementami dekupażu
  • Dietetyk
  • Fryzjer
  • Kadry płace- aktualizacja i uzupełnienie wiadomości
  • Kucharz + HACCP
  • Kursy językowe (angielski, niemiecki)
  • Magazynier z obsługą wózków jezdniowych
  • Magazynier z obsługą wózków jezdniowych
  • Malarz - tapeciarz
  • Murarz
  • Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych
  • Opiekunka terapeutyczna
  • Podstawy księgowości z obsługą komputera
  • Podstawy obsługi komputera i Internetu
  • Projektowanie i pielęgnacja terenów zielonych
  • Sprzątaczka
  • Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych
  • Stylizacja paznokci
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem

Współpraca


  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •